Na obsah stránky

ENDE
 

Komunální volby - zvolení zastupitelé za hl. m. Praha

Jmenné seznamy


Výběr: zvolení zastupitelé dle výsledku
Zastupitelstvo hlavního města Prahy
Kraj: Hlavní město Praha
Obec: Praha hl.m.
Všechny kandidátní listiny

Kandidátní
listina

Poř.
číslo

Kandidát

Věk

Navrh.
strana

Polit.
přísl.

Hlasy

Pořadí

Mandát

Příjmení, jméno

Tituly

abs.

v %

3

Česká str.sociálně demokrat.

2

Buzková Petra

JUDr.

40

ČSSD

ČSSD

67 945

1.61

1

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

1

Hulinský Petr

JUDr.

39

ČSSD

ČSSD

63 595

1.51

2

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

3

Poche Miroslav

Mgr. Ing.

28

ČSSD

ČSSD

62 161

1.48

3

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

4

Halová Hana

Mgr.

53

ČSSD

ČSSD

62 117

1.47

4

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

5

Klíma Karel

Mgr.

64

ČSSD

ČSSD

61 459

1.46

5

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

6

Choděra Jan

Mgr.

58

ČSSD

ČSSD

62 138

1.48

6

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

7

Adámek František

51

ČSSD

ČSSD

61 130

1.45

7

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

8

Slezák Jan

45

ČSSD

ČSSD

61 213

1.45

8

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

9

Habrnal Lubomír

RNDr.

58

ČSSD

ČSSD

61 563

1.46

9

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

10

Weinert Antonín

Ing. CSc.

59

ČSSD

ČSSD

61 349

1.46

10

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

11

Ludvík Miloslav

JUDr. Ing.

43

ČSSD

ČSSD

61 823

1.47

11

*

3

Česká str.sociálně demokrat.

12

Březina Karel

Ing.

33

ČSSD

ČSSD

60 982

1.45

12

*

4

SNK Evropští demokraté

1

Ryšlinková Jana

RNDr. CSc.

55

SNK ED

BEZPP

27 913

1.95

1

*

4

SNK Evropští demokraté

4

Witzany Jiří

RNDr. Ph.D.

40

SNK ED

SNK ED

27 138

1.90

2

*

4

SNK Evropští demokraté

2

Reedová Markéta

38

SNK ED

SNK ED

26 334

1.84

3

*

4

SNK Evropští demokraté

3

Homola Tomáš

Mgr.

41

SNK ED

SNK ED

24 339

1.70

4

*

8

Občanská demokratická strana

1

Bém Pavel

MUDr.

43

ODS

ODS

221 699

1.54

1

*

8

Občanská demokratická strana

2

Blažek Rudolf

Mgr.

38

ODS

ODS

209 612

1.45

2

*

8

Občanská demokratická strana

3

Klega Pavel

Bc.

40

ODS

ODS

208 629

1.44

3

*

8

Občanská demokratická strana

4

Šteiner Radovan

34

ODS

ODS

208 072

1.44

4

*

8

Občanská demokratická strana

5

Chalupa Tomáš

Mgr.

32

ODS

ODS

209 792

1.45

5

*

8

Občanská demokratická strana

6

Richter Milan

Ing.

30

ODS

ODS

208 651

1.45

6

*

8

Občanská demokratická strana

7

Vodrážka David

Ing.

35

ODS

ODS

208 633

1.44

7

*

8

Občanská demokratická strana

8

Janeček Jiří

32

ODS

ODS

207 917

1.44

8

*

8

Občanská demokratická strana

9

Žďárský Pavel

43

ODS

ODS

207 768

1.44

9

*

8

Občanská demokratická strana

10

Dvořák Filip

Ing.

39

ODS

ODS

208 117

1.44

10

*

8

Občanská demokratická strana

11

Žižková Hana

58

ODS

ODS

207 996

1.44

11

*

8

Občanská demokratická strana

12

Pecha Ondřej

Bc.

42

ODS

ODS

207 629

1.44

12

*

8

Občanská demokratická strana

13

Šilha Ladislav

Mgr.

33

ODS

ODS

207 353

1.44

13

*

8

Občanská demokratická strana

14

Froněk Miroslav

Ing.

46

ODS

ODS

207 440

1.44

14

*

8

Občanská demokratická strana

15

Kouba Ladislav

MUDr.

60

ODS

ODS

207 502

1.44

15

*

8

Občanská demokratická strana

16

Lohynský Radek

34

ODS

ODS

207 120

1.43

16

*

8

Občanská demokratická strana

17

Kousalíková Marie

Ing.

60

ODS

ODS

207 514

1.44

17

*

8

Občanská demokratická strana

18

Zoufalík Bohumil

38

ODS

ODS

207 166

1.43

18

*

8

Občanská demokratická strana

19

Gregar Miloš

RNDr.

45

ODS

ODS

208 534

1.44

19

*

8

Občanská demokratická strana

20

Mlejnský Dalibor

Bc.

36

ODS

ODS

207 058

1.43

20

*

8

Občanská demokratická strana

21

Langmajer Martin

41

ODS

ODS

206 933

1.43

21

*

8

Občanská demokratická strana

22

Hurda Pavel

60

ODS

ODS

206 480

1.43

22

*

8

Občanská demokratická strana

23

Vavřinec Tomáš

JUDr.

44

ODS

ODS

207 177

1.43

23

*

8

Občanská demokratická strana

24

Valenta Petr

Ing.

32

ODS

ODS

207 112

1.43

24

*

8

Občanská demokratická strana

25

Alinčová Lenka

Ing.

47

ODS

ODS

207 243

1.44

25

*

8

Občanská demokratická strana

26

Stádník František

Ing.

55

ODS

ODS

206 700

1.43

26

*

8

Občanská demokratická strana

27

Samková Alena

47

ODS

ODS

207 003

1.43

27

*

8

Občanská demokratická strana

28

Kužel Petr

44

ODS

ODS

206 516

1.43

28

*

8

Občanská demokratická strana

29

Richter Zbyněk

61

ODS

ODS

206 426

1.43

29

*

8

Občanská demokratická strana

30

Jančík Milan

JUDr.

46

ODS

ODS

205 497

1.42

30

*

8

Občanská demokratická strana

31

Chvála Tomáš

41

ODS

ODS

206 024

1.43

31

*

8

Občanská demokratická strana

32

Bednář Ivan

60

ODS

ODS

206 129

1.43

32

*

8

Občanská demokratická strana

33

Bartáková Michaela

MUDr.

37

ODS

ODS

206 808

1.43

33

*

8

Občanská demokratická strana

34

Rückl Marcel

Ing.

39

ODS

ODS

205 788

1.43

34

*

8

Občanská demokratická strana

35

Svátek Jan

Ing.

42

ODS

ODS

205 977

1.43

35

*

8

Občanská demokratická strana

36

Mihálik Miloslav

49

ODS

ODS

205 531

1.42

36

*

8

Občanská demokratická strana

37

Šlosár Štěpán

39

ODS

ODS

205 524

1.42

37

*

8

Občanská demokratická strana

38

Šandová Martina

38

ODS

ODS

205 815

1.43

38

*

8

Občanská demokratická strana

39

Mareček Vladislav

Ing.

39

ODS

ODS

205 501

1.42

39

*

8

Občanská demokratická strana

40

Ptáček Antonín

42

ODS

ODS

205 463

1.42

40

*

8

Občanská demokratická strana

41

Kaštovský Tomáš

MUDr.

30

ODS

ODS

205 735

1.42

41

*

8

Občanská demokratická strana

42

Pešák Milan

Mgr.

43

ODS

ODS

206 105

1.43

42

*

10

Komunistická str.Čech a Moravy

1

Hoffman František

JUDr.

55

KSČM

KSČM

31 749

1.51

1

*

10

Komunistická str.Čech a Moravy

2

Pázler Viktor

Ing.

61

KSČM

KSČM

30 938

1.47

2

*

10

Komunistická str.Čech a Moravy

3

Ambrož Pavel

48

KSČM

KSČM

31 343

1.49

3

*

10

Komunistická str.Čech a Moravy

4

Zajíček Petr

58

KSČM

KSČM

30 890

1.47

4

*

10

Komunistická str.Čech a Moravy

5

Semelová Marta

Mgr.

46

KSČM

KSČM

31 049

1.48

5

*

10

Komunistická str.Čech a Moravy

6

Macek Milan

RNDr. CSc.

49

KSČM

KSČM

31 054

1.48

6

*

16

Strana zelených

2

Štěpánek Petr

Mgr. CSc.

41

SZ

SZ

36 612

1.77

1

*

16

Strana zelených

1

Kolínská Petra

Mgr.

31

SZ

SZ

36 295

1.75

2

*

16

Strana zelených

3

Drhová Zuzana

Ing. Ph.D.

43

SZ

SZ

34 697

1.68

3

*

16

Strana zelených

4

Jech Karel

Ing.

43

SZ

SZ

34 088

1.65

4

*

16

Strana zelených

5

Tylová Eva

Ing.

46

SZ

SZ

34 088

1.65

5

*

16

Strana zelených

7

Kotvová Iva

Mgr.

47

SZ

SZ

32 609

1.58

6

*


Celkem zobrazeno kandidátů: 70

24.10.2006 10:13:27 | přečteno 10265x | Josef Štěrba

Navigace

 
load