ENDE
Konto občanaKonto občana >

Zvětšit písmo: A A A

Parkovací dům Gregorova, Praha - Roztyly

Záměr výstavby polyfunkčního objektu kde převážnou část tvoří plochy pro parkování, doplněné prostory pro administrativu a bydlení.

Investor  GaD Invest s.r.o., Libeňská 116, Hodkovice - Zlatníky Parkovací dům Gregorova, obrázek se otevře v novém okně
Generální projektant  GaD Invest s.r.o., Libeňská 116, Hodkovice - Zlatníky

Záměr

Jedná se o záměr výstavby polyfunkčního objektu na pozemku 3336/75 v k. ú. Chodov, který je ve svěřené správě MČ Praha 11. Na tomto pozemku se v současné době nachází plocha venkovního veřejného parkoviště. Záměr byl městské části představen v podobě volumetrické studie nazvané ikona souboruParkovací dům Gregorova, Praha - Roztyly zpracované dne 29.03.2017. Navrhovaný objekt se skládá z třípodlažní podnože určené pro parkování. Třetí nadzemní podlaží je otevřené, určené převážně k parkování. Nad tímto podlažím je navržena ve východní části třípodlažní nástavba pro bydlení a dvoupodlažní nástavba pro administrativu. V rámci polyfunkčního objektu by mělo vzniknout celkově 469 parkovacích stání, z toho by bylo 337 krytých v rámci garáží a 132 na povrchu.

Informace

Záměr byl k žádosti investora interně projednáván. Dne 04.09.2017 vzala spol. GaD Invest s.r.o. svoji žádost zpět.

28.8.2017 16:07:30 | přečteno 431x | Ing. arch. Martina Račoková