Strategické a územní plánování

Plán odpadového hospodářství hl. m. Prahy 2016 - 2025

Strategie Hlavního města Prahy jako kraje v oblasti odpadového hospodářství na následující desetileté období je promítnuta do dokumentu „Krajský plán odpadového hospodářství hlavního města Prahy na období 2016 – 2025“.

Plán odpadového hospodářství HMP byl zpracován na základě § 43 zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o odpadech“), který ukládá kraji v samostatné působnosti zpracovat plán odpadového hospodářství kraje pro jím spravované území.

Účelem plánu odpadového hospodářství kraje je stanovit optimální způsob dosažení souladu s požadavky právních předpisů ČR a EU v oblasti odpadového hospodářství na území kraje a s tím spojené ekonomické dopady.

Tato koncepce byla posuzována podle zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí a o změně některých souvisejících zákonů (SEA). Všechny informace jsou dostupné v Informačním systému SEA.

Ke stažení:

ikona souboruSchválená koncepce

7.3.2016 17:46:33 - aktualizováno 8.4.2016 8:07:08 | přečteno 1791x | Mgr. Petr Skyva

Pozvánka na pokračování 28. zasedání členů Zastupitelstva MČ Prahy 11
Letní kino Zahrada – Srdce na dlani