Strategické a územní plánování

Návrh podnětu na pořízení regulačního plánu území Opatov - Na Jelenách

Předložení návrhu Podnětu veřejnosti k vyjádření

Hlavním důvodem k pořízení regulačního plánu pro výše zmíněné území je skutečnost, že jsou v tomto území dlouhodobě navrhovány a plánovány nekoordinované a nesourodé záměry s možnými negativními dopady na území celé městské části, zejména z hlediska životního prostředí. Pořízení bylo schváleno ikona souboruusnesením Zastupitelstva MČ Praha 11 č. 0002/11/Z/2015 ze dne 12.11.2015 a návrh Podnětu byl odsouhlasen ikona souboruusnesením Rady MČ Praha 11 č. 0476/14/R/2016 ze dne 19.04.2016.

Tento návrh Podnětu si tímto dovolujeme představit obyvatelům MČ Praha 11 a širší veřejnosti a současně požádat, pokud bude o věc zájem, o vyjádření.

Podnět upravený na základě obdržených vyjádření vlastníků a veřejnosti bychom chtěli znovu projednat v rámci městské části a výsledné znění po schválení Zastupitelstvem MČ Praha 11 předat na Magistrát hl. m. Prahy, odbor územního rozvoje k procesu pořizování regulačního plánu podle stavebního zákona. V tomto procesu v průběhu projednávání nejprve „zadání“ a následně „návrhu“ regulačního plánu bude mít veřejnost možnost do procesu opakovaně vstoupit. V konečné fázi návrh regulačního plánu schvaluje Zastupitelstvo hl. m. Prahy.

Struktura Podnětu na pořízení regulačního plánu území Opatov - Na JelenáchVymezení hranic řešeného území na podkladu ortofotomapy, obrázek se otevře v novém okně

1 ikona souborunávrh podnětu (příloha č. 8 k vyhlášce č. 500/2006 Sb.)

1.1 ikona souboruvymezení hranic řešeného území na podkladu  katastrální mapy

1.2 ikona souborunávrh zadání (příloha č. 9 k vyhlášce č. 500/2006 Sb.)

1.2.1a ikona souboruvymezení hranic řešeného území na podkladu  katastrální mapy

1.2.1b ikona souboruvymezení hranic řešeného území na podkladu ortofotomapy

1.2.1c ikona souboruvymezení hranic řešeného území na podkladu výkresu č. 4 ÚPn

1.2.2 ikona souboruseznam dotčených pozemků

Vyjádření označené slovy „Regulační plán Opatov – Na Jelenách“ adresujte písemně nebo elektronicky ve lhůtě do 13.05.2016 včetně na podatelnu Úřadu MČ Praha 11, odbor územního rozvoje, Ocelíkova 672, 149 41 Praha 4, datová schránka: nr5bpci. V případě, že se rozhodnete svoje vyjádření poslat, respektujte tyto podmínky: Každá fyzická osoba uvede jméno a adresu. Každá právnická osoba uvede název firmy, adresu a jméno osoby oprávněné jednat. K anonymním vyjádřením bez těchto údajů, vyjádřením nepodaným přes podatelnu a vyjádřením došlým po 13.05.2016 se nebude přihlížet.

20.4.2016 8:15:45 | přečteno 1624x | Mgr. Petr Skyva

Pozvánka na pokračování 28. zasedání členů Zastupitelstva MČ Prahy 11