Výsledky veřejného projednání Návrhu zadání pro zpracování Studie revitalizace lokality Háje

V této části můžete získat podrobnější informace o výsledcích veřejného projednání "Návrhu zadání pro zpracování Studie revitalizace lokality Háje" (dále jen "návrh zadání").

Návrh zadání byl projednán s veřejností ve dnech 26.03.2012 a 31.03.2012 podle podmínek stanovených Zastupitelstvem městské části Praha 11 (usnesení č. 22/9/Z/2011 ze dne 20.07.2011 - Pravidla pro projednávání rozvojových záměrů, vizí a dokumentací městské části Praha 11 s občany). Z projednání vzešlo více než 200 námětů, které byly všechny individuálně vyhodnoceny. Rada městské části Praha 11 dne 08.08.2012 svým usnesením č. 0777/19/R/2012 vzala na vědomí způsob projednání návrhu zadání a souhlasila s vyhodnocením podaných námětů a s doplněným zadáním pro zpracování Studie revitalizace lokality Háje vzešlých z veřejného projednání.

Zastupitelstvo městské části Praha 11 se stejným materiálem zabývalo na svém jednání dne 10.09.2012 v Centru pohybové medicíny (Pyšelská 4). Svým usnesením č. 24/17/Z/2012 souhlasilo se způsobem projednání návrhu zadání pro zpracování Studie revitalizace lokality Háje a schválilo vyhodnocení námětů vzešlých z veřejného projednání návrhu zadání a doplněný návrh zadání. Zároveň bylo odboru územního rozvoje ÚMČ Praha 11 uloženo dokončit pořízení Studie revitalizace lokality Háje podle schváleného zadání, vč. jejího projednání s veřejností, do konce února 2013.

Ke stažení:

Zastupitelstvo městské části Praha 11

Rada městské části Praha 11

Přílohy DZ:

Zpracoval: odbor územního rozvoje

21.8.2012 9:35:55 - aktualizováno 19.9.2012 10:01:01 | přečteno 2358x | Ing. Pavla Medunová

Kino klub Zahrada – Myši patří do nebe
Umění je abstrakce
Komentovaná prohlídka výstavy Umění je abstrakce
Pavel Šporcl – Paganiniana
Michal Foltýn a Mio Sakamoto
Pozvánka na pokračování 28. zasedání členů Zastupitelstva MČ Prahy 11