Na obsah stránky

ENDE
 

Dá se parkovací místo v obytné zóně koupit, nebo předplatit?

Ne, nedá. Obytné zóny neuplatňují využití § 23 zákona 13/1997Sb., o pozemních komunikacích, není v nich tedy použití místní komunikace ke stání vozidel zpoplatněno. Tento nástroj nebyl uplatněn záměrně, aby nedošlo k dalšímu navýšení nákladů obyvatelstva při zvýšení bezpečnosti jak provozu, tak i z hlediska prostupnosti území pro složky Integrovaného záchranného systému.

Zpět

18.8.2008 18:26:00 | přečteno 1888x | Ing. Petra Vlášková

Navigace

 
load