Policejní prezidium České republiky vyhlásilo soutěž „Jak se učíme dopravní výchovu u nás“ pro všechny organizované školní kolektivy mateřských a základních škol, organizované spolky dětí vedené domy dětí a mládeže, které realizují formou výuky či volnočasových aktivit dopravní výchovu kontinuálně. Soutěž se koná od 1. 10. 2016 do 15. 1. 2017, v níž je výhrou koncert skupiny Maxim Turbulenc v souvislosti s realizací preventivního projektu Zebra se za Tebe nerozhlédne.

Účastníci soutěže

Účastnit se mohou všechny organizované školní kolektivy mateřských a základních škol, organizované spolky dětí vedené domy dětí a mládeže, které realizují formou výuky či volnočasových aktivit dopravní výchovu kontinuálně.

Ze soutěže jsou vyloučeni účastníci, kteří uvedou neplatné kontaktní údaje (telefonní číslo nebo e-mailovou adresu), kteří nedají souhlas s využitím a prezentací svého projektu v rámci soutěže a také účastníci, kteří nejsou skutečnými autory přihlášených projektů.

Podmínky účasti v soutěži

Soutěží se v nejlépe zpracovaném a prezentovaném výukovém a výchovném programu či projektu, který se věnuje vzdělávání dětí v oblasti dopravní výchovy a který je v rámci výuky či vzdělávání již fungující. Projekt může být zpracován formou fotoreportáže s popisem, komiksem, příběhem psanou i obrazovou formou současně, komentovaným videem - reportáží nepřesahující 3 minuty.

Soutěžit mohou všichni účastníci splňující pravidla soutěže, kteří se v době jejího konání přihlásí pořadateli na adresu oddělení tisku a prevence krajského ředitelství policie příslušného podle sídla účastníka, podají přihlášku v řádném termínu (rozhodující je poslední den soutěže pro podání na poště či odeslání emailu), poskytnou řádné údaje identifikující školní kolektiv či zájmové sdružení a školu či organizaci, uvedou kontaktní osobu, telefonní číslo, e-mailovou adresu. Do soutěže se přihlašují projekty celých tříd a kolektivů, nikoliv jednotlivců. Každý účastník se může soutěže účastnit pouze jednou, tzn. zaslat pouze jeden soutěžní projekt.

Ze soutěže budou vyloučeny všechny projekty, které by byly v rozporu s právními předpisy a dobrými mravy, projekty porušující práva třetích osob, obsahující zřejmou reklamu nebo zjevně nepravdivé údaje. Projekty nesmí nabádat k protiprávnímu jednání nebo nekalému, nečestnému a nepoctivému chování.

Pořadatel a partneři soutěže si vyhrazují právo provést kontrolu soutěžních projektů a zařadit do soutěže pouze projekty splňující její podmínky. Pořadatel neodpovídá za nekompletní, chybně nebo nedostatečně zpracované, doručováním poškozené či na adresu pořadatele nedoručené projekty.

Účastníci, realizátoři i případní aktéři, kteří jsou v rámci projektu či fotodokumentace zachyceni či konkrétně ztvárněni, souhlasí s uveřejněním dokumentace na internetu pořadatele a partnerů soutěže a v rámci jejich propagačních a preventivních aktivit s dopravně bezpečnostní tématikou.

Výhra

První tři umístěné projekty budou oceněny koncertem hudební kapely Maxim Turbulenc. Vítězové soutěže tak získají pro svoji třídu či zájmový útvar hudební představení s doprovodným programem k tématice dopravní výchovy zajišťovaným ze strany pořadatele a partnerů přímo v místě školy či zájmové aktivity.

Tři nejlepší krajské projekty budou v každém kraji odměněny reflexními prvky pro bezpečnou viditelnost v silničním provozu určenými všem dětem z přihlášeného soutěžního kolektivu.

Úplná pravidla soutěže zde: ikona souboruDopravní soutěž

9.11.2016 15:15:27 | přečteno 969x | Mgr. Barbora Vanišová

SILVESTROVSKÁ ZÁBAVA pro seniory - ZRUŠENO
Sobotní výtvarná dílna