Na obsah stránky

ENDE
 

Vyvrácené svislé dopravní značení

Vyvrácené dopravní značení v ul. Jarníkova

Dne 2.5.2009 bylo strážníkem Městské policie v ulici Jarníkova u č.p. 1903 zjištěn na zemi ležící sloupek s nepoškozenou dopravní značkou IP 6 ( přechod pro chodce). Tento sloupek s DZ je vyvalený i s kusem betonu.

Řešení:

OŽP předal podnět Městské policie P11 ve věci vylomeného stávajícího svislého dopravního značení v ul. Jarníkova před č.p. 1903 Technické správě komunikací hl.m.Prahy se žádostí o zajištění opravy dopravního značení v době co nejkratší a zároveň podnět předal věcně příslušnému odboru, kterým je v tomto případě OSM MČ Praha 11, pí Kočková, tel: 267 902 479.

11.5.2009 11:20:21 | přečteno 1065x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load