Na obsah stránky

ENDE
 

Vyvrácené a ležící dopravní značení

2 vyvrácené dopravní značky v ul. Štichova

Dne 3.5.2009 byly strážníky Městské policie nalezeny dvě vyvrácené dopravní značky v ul. Štichova 650 před č.p. 650. Na místě bylo zjištěno, že na zemi leží dva vyvrácené sloupky s nepoškozenými dopravními značkami C9a (stezka pro chodce a cyklisty), C9b (konec stezky pro chodce a cyklisty) a směrová tabulka pro cyklisty IS 21a s označením A 226.

Řešení:

OŽP předal podnět Městské policie P11 ve věci poškozeného stávajícího dopravního značení v ul. Štichova Technické správě komunikací hl.m.Prahy se žádostí o zajištění opravy dopravního značení v době co nejkratší a zároveň případ předal věcně příslušnému odboru, kterým je v tomto případě OSM MČ Praha 11, pí Kočková, tel: 2 679 02 479.

11.5.2009 7:58:06 | přečteno 966x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load