Na obsah stránky

ENDE
 

Špatně viditelné dopravní značení v ul. K Jezeru

V ul. K Jezeru je u SVO č. 422621 umístěna dopravní značka C 9a „ Stezka pro chodce a cyklisty, která je zarostlá hustým porostem.

Dne 20. 1. 2009 v 12:02 hod. hlídka Městské policie procházela při své hlídkové činnosti ulicí Nad úpadem na Praze 11, kde bylo hlídkou zjištěno, žena jejím konci je umístěna dopravní značka a není vidět. U SVO č. 422621 je umístěna dopravní značka C 9a „ Stezka pro chodce a cyklisty“. Tato značka je zcela zakryta hustým porostem a tudíž je naprosto nečitelná.

Řešení:

OŽP odstraní závadu ve špatné viditelnosti dopravní značky a to tak, že problematické výhony dřeviny v termínu nejpozději do 20. 2. 2009 odstraní tak, aby byla značka dostatečně čitelná a viditelná.

4.2.2009 10:24:00 | přečteno 1051x | Ing. Petr Havel

Navigace

 
load