Na obsah stránky

ENDE
 

Špatně umístěné dopravní značení

Neplatné dopravní značení umístěné v křižovatce ul. Janouchova

Dne 14.2.2009 bylo hlídkou městské policie zjištěna závada v ulici Janouchova 655. Dopravní značka B1 (zákaz vjezdu) je neplatná, neboť je umístěna uprostřed křižovatky.

Řešení:

OŽP projednal podnět se zástupci Police ČR - DI a následně vydal nové stanovení na posunutí dopravní značky z křižovatkyTechnické správě komunikací hl. m. Prahy se žádostí o posunutí dopravní značky z tělesa křižovatky.

2.3.2009 10:25:51 | přečteno 1546x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load