Na obsah stránky

ENDE
 

Přelepená dopravní značka

Přelepená dopravní značka v ul. Láskova

Dne 2.5.2009 bylo strážníkem Městské policie nalezeno u výjezdu z obytné zóny svislé dopravní značení B1 (zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech), pod kterým je umístěna dodatková tabulka E12 „MIMO VOZIDLA IZS“. Nápis „IZS“ je přelepen. Toto DZ s dodatkovou tabulkou se nachází u vjezdu do vnitrobloku Malenická pod č.p. 1791.

Řešení:

OŽP předal podnět Městské policie P11 ve věci poškozeného stávajícího svislého dopravního značení v ul. Láskova Technické správě komunikací hl.m.Prahy se žádostí o zajištění opravy dopravního značení v době co nejkratší a zároveň podnět předal věcně příslušnému odboru, kterým je v tomto případě OSM MČ Praha 11, pí Kočková, tel: 267 902 479.

11.5.2009 11:19:01 | přečteno 1128x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load