Na obsah stránky

ENDE
 

Posprejované dopravní značení v oblasti ul. Láskova

Posprejované dopravní značení v ul. Láskova

Dne 2.5.2009 bylo strážníkem Městské policie Prahy 11 v ulici Láskova zjištěno naproti č.p. 1799 svislé dopravní značení B2 (zákaz vjezdu všech vozidel) postříkané sprejem.

Řešení:

OŽP předal podnět Městské policie P11 ve věci posprejovaného stávajícího svislého dopravního značení v ul. Láskova před č.p. 1799 Technické správě komunikací hl.m.Prahy se žádostí o zajištění opravy dopravního značení v době co nejkratší a zároveň podnět předal věcně příslušnému odboru, kterým je v tomto případě OSM MČ Praha 11, pí Kočková.

11.5.2009 11:21:39 | přečteno 1171x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load