Na obsah stránky

ENDE
 

Poškozené vodorovné dopravní značení

Poškozené vodorovné dopravní značení v ul. Láskova

Dne 27.4.2009 bylo zjištěno strážníkem Městské policie Prahy 11 v ulici Láskova u výjezdu z hlídaného parkoviště v blízkosti č.p. 1828 vodorovné dopravní značení V 12c (zákaz zastavení), které se nachází po obou stranách pozemní komunikace. Toto VDZ je poškozené.

Řešení:

OŽP předal podnět Městské policie P11 ve věci poškozeného vodorovného dopravního značení v ul. Láskova u výjezdu z hlídaného parkoviště v blízkosti č.p. 1828 Technické správě komunikací hl.m.Prahy se žádostí o zajištění opravy dopravního značení v době co nejkratší a zároveň podnět předal věcně příslušnému odboru, kterým je v tomto případě OSM MČ Praha 11, pí Kočková.

11.5.2009 11:22:42 | přečteno 1136x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load