Na obsah stránky

ENDE
 

Poškozené vodorovné dopravní značení v ul. Láskova č.p. 1802

Poškozené vodorovné dopravní značení v ul. Láskova

Dne 2.5.2009 bylo zjištěno strážníkem Městské policie Prahy 11 v ulici Láskova u č.p. 1802 vodorovné dopravní značení V 12c (zákaz zastavení), které se nachází na obrubníku a je poškozené.

Řešení:

OŽP předal podnět Městské policie P11 ve věci poškozeného vodorovného dopravního značení v ul. Láskova u č.p. 1802 Technické správě komunikací hl.m.Prahy se žádostí o zajištění opravy dopravního značení v době co nejkratší a zároveň podnět předal věcně příslušnému odboru, kterým je v tomto případě OSM MČ Praha 11, pí Kočková.

11.5.2009 11:24:18 | přečteno 1022x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load