Na obsah stránky

ENDE
 

Poškozená ležící dopravní značka

Poškozená dopravní značka v ul. Jarníkova

Dne 7.3.2009 bylo strážníky Městské policie Praha 11 zjištěno, že ul. Jarníkova vedle kontejnerového stání u č.p. 1896 na zemi leží sloupek s nepoškozenou dopravní značkou IP 6 ( přechod pro chodce).

Řešení:

OŽP předal podnět od Městské policie P11 ve věci poničeného dopravního značení dopravního značení Technické správě komunikací hl. m. Prahy s žádostí o opravu. Poznatek zároveň OŽP předal věcně příslušnému odboru, kterým je OSM ÚMČ Praha 11 k dalšímu postupu.

11.3.2009 12:08:55 | přečteno 1027x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load