Na obsah stránky

ENDE
 

Otočené dopravní značení

Neplatná otočená dopravní značka v ul. Doubravická

Dne 5.2.2009 bylo hlídkou městské policie zjištěna závada na svislém dopravním značení zákaz zastavení (B28) v ulici Doubravická před č.p. 1308. Předmětné dopravní značení je otočené cca o 90 stupňů.

Řešení:

OŽP předal podnět od Městské policie P11 ve věci otočeného dopravního značení Technické správě komunikací hl. m. Prahy s žádostí o opravu. Poznatek zároveň OŽP předal věcně příslušnému odboru, kterým je OSM ÚMČ Praha 11 k dalšímu postupu.

25.2.2009 9:47:05 | přečteno 1107x | Ing. Martin Janda

Navigace

 
load