Na obsah stránky

ENDE
 

Chybějící koš na psí exkrementy Klírova 1917

ul. Klírova, na konci ulice u č.p. 1917 - chybějící koš na psí exkrementy

Zjištěno dne 14.2.2009 hlídkou Městské policie hl. m. Prahy, nahlášeno odboru životního prostředí ÚMČ Praha 11 (OŽP).

Řešení:

Nový koš byl nainstalován dodavatelem MČ Praha 11. Kontrola provedena dne 20.03.2009.

23.3.2009 7:49:47 | přečteno 1245x | Ing. Jaromír Mareš

Navigace

 
load