Na obsah stránky

ENDE
 

Nepořádek Zimákova 154

v ul. Zimákova u č.p. 154 - nepořádek, který ruší vzhled městské části

Zjištěno dne 18.1.2008, nahlášeno dne 21.1.2008 odboru životního prostředí ÚMČ Praha 11.

Řešení:

OŽP vyzval vlastníka k nápravě. Provedl místní šetření a ve věci uložil pokutu ve správním řízení.

23.1.2009 10:12:54 | přečteno 1283x | Ing. Jaromír Mareš

Navigace

 
load