PŘIDEJ SE K NÁM!

Policie České republiky nabízí uplatnění pro zájemce o služební poměr příslušníka Policie České republiky.


Po ukončení Základní odborné přípravy ve vzdělávacím zařízení Policie ČR - služební příjem ve výši 39.360,- Kč (hrubého).
Další růst služebního příjmu se odvíjí od zařazení policisty ke konkrétnímu útvaru policie.
Náborový příspěvek ve výši 150 000,- Kč po zkušební době 6 měsíců.

Koho hledáme?

Hledáme muže i ženy starší 18 let se smyslem pro zodpovědnou a smysluplnou práci, při které budou chránit život a zdraví občanů České republiky a jejich majetek. Umíte se dobře a rychle rozhodnout? Jste zodpovědní? Chcete pomáhat ostatním? Rádi sportujete? Jste iniciativní při plnění svěřených úkolů? Máte pozitivní přístup k sebevzdělávání? Nejsou vám cizí slova – čest, odvaha, spravedlnost. Potom hledáme právě Vás a těšíme se, že rozšíříte naše řady a stanete se příslušníky Policie České republiky.
 

Co nabízíme? 

Zajímavou atraktivní práci, při které nezažijete stereotyp. Budete pomáhat občanům, zachraňovat životy, pátrat po pachatelích protiprávního jednání a preventivně působit na občany České republiky. Práci, která je sice náročná, avšak je posláním a službou veřejnosti. Za svou práci pro Českou republiku budete adekvátně finančně ohodnoceni a vznikne vám nárok na další bonusy stanovené zákonem č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů v platném znění.

Více informací naleznete na stránce Policie ČR.

http://youtu.be/4uVzFKxpv-Y
Vytvořeno 10.1.2023 14:08:47 | přečteno 219x | Bc. Petra Víznerová
load