CHCETE SE STÁT STRÁŽNÍKEM?

Máte smysl pro spravedlnost a rádi přijímáte výzvy? Nevyhovuje vám stereotypní práce? Zkuste tedy spojit svoji profesní dráhu s městskou organizací, která je tu už 30 let a staňte se STRÁŽNÍKEM pražské městské policie.

Čeká na vás také nástupní plat až ve výši 48.000,- Kč včetně benefitů.

O NÁS

Pražská městská policie slaví významné životní jubileum, 30 let od svého vzniku. V průběhu uplynulých 30 let své dosavadní existence si byla nucena prošlapat svoji cestu. Cestu, která byla nová, neznámá a někdy i dosti trnitá. Ohlédneme-li se zpět, šlo zejména o obhajování své vlastní existence, budování důvěry u občanů a respektu ostatních bezpečnostních sborů. Stála však u všech zásadních okamžiků, které se v metropoli odehrály. Vždy se svých úkolů zhostila se ctí, přistupovala k nim zodpovědně a byla oporou pro občany a návštěvníky hlavního města. Během této doby se podařilo vybudovat organizaci, která má uznání i své nezastupitelné místo mezi bezpečnostními složkami, které s ní i jako s partnerem počítají.

Pražská městská policie začínala s 87 strážníky a dnes čítá bezmála 2 400 zaměstnanců. Denně v ulicích metropole dohlíží na veřejný pořádek téměř 500 strážníků, mužů a žen, kteří spojili svoje tváře, jména a svůj život s městskou policií. To, že práce na ulici není snadná, jaká každodenní úskalí služba přináší a jaké situace strážníci řeší, máte příležitost poznat také. Obyvatelé metropole ocení výsledky vaší práce v pomoci, kterou jim jako budoucí strážníci poskytnete při řešení každodenních problémů. Pokud se rozhodnete přijít k nám a stát se součástí našeho týmu, přijmeme vás mezi sebe se vším respektem a pomůžeme vám, abyste se stali jedním z nás.

NA CO SE MŮŽU TĚŠIT, POKUD BUDU ÚSPĚŠNÝM UCHAZEČEM A ROZŠÍŘÍM VAŠE ŘADY?

Stanete se součástí našeho kolektivu čítajícího bezmála 2100 strážníků, kterým není lhostejný pořádek a bezpečnost v metropoli.

Budete pobírat nástupní hrubý plat ve výši až 48.000 Kč včetně nadstandardních benefitů:

  • Náborový příspěvek 300.000 Kč

  • Příspěvek na bydlení a dopravu

  • Příspěvek na dovolenou

  • Stravenky v hodnotě 130 Kč

Budete pracovat v přátelském kolektivu, kde vás čeká náročná, ale také zajímavá a různorodá práce a nadstandardní benefity.

Více informací naleznete na stránce Městská policie Praha

http://youtu.be/aB1kG2sQH_g
Vytvořeno 10.1.2023 13:52:22 | přečteno 224x | Bc. Petra Víznerová
load