Pražští policisté vyjížděli k hlášenému útoku nožem v obchodním centru

V obchodním centru na pražském Chodově mělo ve čtvrtek večer dojít k incidentu, při kterém měl být nožem zraněn jeden z aktérů. Vyrozuměna byla ochranka obchodního centra, která ihned vyrazila na místo.

Na místo okamžitě vyjely taktéž dostupné policejní hlídky z okolí, včetně dopravních policistů, či prvosledových hlídek z PMJ Praha a Oddělení hlídkové služby. Na místo zamířili také policisté z místního oddělení, kriminalisté, či velitel policie z PMJ Praha.

Přivolaní záchranáři si do své péče převzali dvacetiletého mladíka, který, jak zjistili na místě, utrpěl menší řeznou ranku na zádech. Po ošetření ho za policejního doprovodu převezli do nemocnice.

Pražská policie potvrdila, že v souvislosti s událostí pátrá po dvou mužích. Policejní hlídky po nich pátraly nejen uvnitř obchodního centra, ale také v jeho okolí.

Policisté zajistili místo činu. Přivolaní kriminalisté celou věc zadokumentovali a případem se i nadále zabývají. Zjišťovat budou mimo jiné to, jak k poranění mladíka přesně došlo.

TÝDENÍK POLICIEVytvořeno 11.10.2019 8:46:01 | přečteno 1872x | Bc. Petra Víznerová
load