Praha 11 vyhlašuje kreativní soutěž O pohlednici Jižního Města!

Jižní Město oslavilo 1. září loňského roku 50 let od svého vzniku, vzhledem k opatřením spojeným s pandemií covid-19 však nebylo možné tohle kulaté výročí řádně oslavit. Vstup do druhé padesátky už si ale ujít nenecháme! K této příležitosti tak letos vznikne limitovaná série pohlednic s motivy Jižního Města, na jejichž tvorbě se můžete podílet i vy. Jak na to?

Zapojte se do kreativní soutěže O pohlednici Jižního Města! Pravidla jsou jednoduchá: ukažte nám, jak Jižní Město vypadá vašima očima. Může jít o fotografii, kreslený obrázek, grafiku nebo koláž s motivem, který představuje vaši oblíbenou jihoměstskou lokalitu či charakterizuje naši městskou část, ať už jde o stavby, přírodní místa, parky, vnitrobloky, momentky ze života v Praze 11 nebo nejrůznějších místních akcí. Fantazii se meze nekladou, proto výtvory mohou být jak aktuální, tak z vašeho archivu.

Porota následně vybere pět děl, která budou použita jako motivy pro limitovanou sérii pohlednic Jižního Města s uvedením autorů.

Pravidla účasti v soutěži

Své návrhy mohou do soutěže přihlásit všichni obyvatelé či příznivci městské části Praha 11 starší 15 let. U soutěžících mladších 18 let je k účasti nutné doložit souhlas zákonného zástupce. POZOR, každý účastník může zaslat maximální tři své návrhy!

Způsob a forma odevzdání návrhů

Svá díla zasílejte ve formátu JPG/JPEG v minimálním rozlišení 200 dpi do 31. srpna 2022 do 23:59 hodin na e-mail plocovaa@praha11.cz. Soubory mohou být orientovány na šířku i výšku, pro případné úpravy soutěžní práce prosím ukládejte soubory v nejvyšší možné kvalitě. Maximální velikost přílohy e-mailu je omezena na 15 MB. Větší soubory je možné poslat přes webová uložiště a na uvedený e-mail zaslat odkaz ke stažení.

Zasílaný soubor pojmenujte příjmení_název díla bez diakritiky, např. novak_duha_na_Praze11 a do předmětu e-mailu uveďte ”Soutěž O pohlednici Jižního Města“. Přímo do e-mailu rovněž uveďte své jméno a příjmení.

S ohledem na Nařízení GDPR (viz níže) je také nutné přímo do těla e-mailu uvést následující větu: Svou účastí v soutěži uděluji městské části Praha 11 souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa).

Vyhlášení výsledků soutěže

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne během Dnů Prahy 11 v pátek 9. září 2022 v 17:50 hodin na hlavním pódiu. Na slavností vyhlášení budou prostřednictvím e-mailu pozvání všichni soutěžící.

Využití děl

Zasláním soutěžního díla účastník souhlasí s tím, že jím vytvořené dílo může být městskou částí Praha 11 zveřejněno zejména v rámci informačních kanálů městské části, použito pro výstavu nebo výzdobu prostor radnice a případně i na drobné propagační předměty související s prezentací městské části Prahy 11 (novoroční přání, gratulace, plakáty apod.). Účastí v soutěži autor rovněž uděluje souhlas k nevýhradnímu, bezplatnému, účelově a časově neomezenému užití jeho tvorby městskou částí Praha 11 výše uvedeným způsobem.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

V rámci soutěže bude městská část Praha 11 jako pořadatel zpracovávat osobní údaje, a to v rozsahu: jméno, příjmení a emailová adresa. Účelem jejich zpracování je účast soutěžícího ve fotosoutěži, její vyhodnocení, prezentace soutěžních fotografií a případné předání výhry. Právním základem zpracování osobních údajů je čl. 6, odst. 1, písm. a), Nařízení GDPR, tj. souhlas se zpracováním osobních údajů. Účastí v soutěži udělujete pořadateli soutěže souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů. Vaše osobní údaje bude pořadatel zpracovávat následující 2 roky od udělení souhlasu. Svůj souhlas může kdokoliv kdykoli odvolat. Odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů v průběhu soutěže účast v soutěži zaniká. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách MČ Praha 11 Ochrana osobních údajů dle GDPR.

4.7.2022 12:24:36 | přečteno 593x | Mgr. Anna Kočicová

Pozvánka na pokračování 28. zasedání členů Zastupitelstva MČ Prahy 11