Rekonstrukce v základních školách

Tiskové zprávy ze dne 29. června 2006

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 11

Tisková zpráva ze dne 29. června 2006

Investice do regenerací ochrání kamery

Částku mnoha desítek milionů korun ochrání investice za 6 milionů korun. Zhruba tolik bude stát vybavení regenerovaného domu v ulici Anny Drabíkové 534, 535 a 878 bezpečnostními kamerami, elektrickou požární signalizací a elektronickým zabezpečovacím zařízením. Regenerace tohoto domu i instalace zabezpečovacích zařízení by se měl uskutečnit do listopadu tohoto roku.

Nové investice v základních školách

Nová varna do Donovalské

Městská část Praha 11 pokračuje v rekonstrukci školních varen. Další jídelnou, kde bude varna jídel zrekonstruována, je ZŠ Donovalská. Tuto veřejnou zakázku, která by měla být ukončena do konce léta, schválila rada městské části na svém zasedání 27. 6.

ZŠ Mendelova a k Milíčovu budou mít nové atletické dráhy

Škvárovou dráhu v areálu ZŠ Mendelova nahradí atletická dráha a sektor pro skok daleký, to vše s umělým povrchem. Na místo stávajícího oválu budou umístěny sprinterské roviny pro běhy na 50, 60 a 100 metrů se třemi dráhami. Rozběh pro skok daleký je navržen do prostoru mezi cílovou rovinkou a přilehlým betonovým chodníkem. Finanční náklady na tuto úpravu budou 2 141 630 Kč. Na pozemcích Základní školy K Milíčovu, na severní straně sportovního areálu, bude realizována atletická dráha o délce 250 metrů se třemi drahami. V jdnom sektoru bude umístěn rozběh a doskočiště skoku vysokého, ve druhém sektoru budou na oplocení stávajícího víceúčelového hřiště umístěny dva streetbalové koše, na povrchu sektoru bude umělý trávník s pískovým vsypem. Obě dráhy by měly být realizovány v průběhu léta.

Campanus získá nová sociální zařízení

Rekonstrukce pokračují i v Základní škole Campanus. Další stávající sociální zařízení budou rekonstruována, a to ve třech pavilonech. Při této rekonstrukci budou vybourány obklady a dlažby, zhotoveno nové potrubí a rozvody, kompletně bude upravena kanalizace. Tato rekonstrukce bude ukončena v průběhu září.

Oprava ulice Obrovského

Obyvatelé ulice Obrovského se dočkají její opravy. Na odstranění závad této komunikace je určeno 145 000 Kč.

Více informací Vám podá: Filip Procházka, mluvčí MČ Praha 11

Tel.: 267 902 483, 604 225 096

Vytvořeno 4.8.2006 9:33:39 | přečteno 1736x | Bc. Filip Procházka
load