ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Tiskové centrum bylo otevřeno

Tisková zpráva ze dne 15. února 2005

Nové informační centrum městské části Praha 11 bylo otevřeno v pátek 11. 2. ve 12 hodin u stanice metra C Háje, u výstupu ve směru ulice Arkalycká. Pro návštěvníky jsou v něm připraveny informace o činnosti úřadu městské části, dění na Jižním Městě, oznámení o kulturních akcích a další užitečné informace.

Pravidelně budou na tomto místě zodpovídat dotazy návštěvníků zástupci odboru územního rozvoje městské části Praha 11. Ti zde budou také připravovat výstavky se záměry na rozvoj městské části. V současné době jsou zde k vidění rozvojové záměry pro Prahu 11 - Háje. Příchozím bude informační centrum zároveň sloužit k ověřování dokumentů a podpisů, a to od pondělí do čtvrtka. V pořadí se jedná o třetí informační bod městské části Praha 11. Doposud mohli zájemci získat podobné informace v informačních kancelářích v budově městského úřadu Prahy 11 v Ocelíkově ulici a v budově polikliniky v Šustově ulici.

14.11.2005 10:23:30 | přečteno 1541x | Charlie Root