ENDE

Zlepšení přístupnosti objektu Sportovní Jižní Město o.p.s.

Přípravné práce v ulici Hrabákova
V souvislosti s provozem o.p.s. Sportovní Jižní Město v objektu Hrabákova 2001 došlo ke zvýšenému nároku na parkovací místa v uvedené lokalitě. MČ Praha 11 se proto rozhodla přeměnit současná stání před objekty č. p. 2000 a 2001, která jsou souběžně s vozovkou, na stání kolmá a šikmá, takže dojde k navýšení parkovací kapacity na 24 míst.

Dalším plánovaným krokem je vybudování přímého vjezdu na parkoviště v areálu objektu v oblasti křižovatky s ulicí Dědinovou. Dalším bodem, zpřístupňujícím sportovní areál občanům, je vybudování nového vstupu do areálu Sportovní Jižní Město o.p.s. z ulice Na Ovčíně, tj. nový vstup od lesa do tohoto areálu. Tento vstup bude vybudován jako bezbariérový, takže bude umožněn pohodlný přístup i pro invalidní spoluobčany.

Práce související s výše uvedenými úpravami započaly 18. května a budou ukončeny nejpozději 30. června tohoto roku. Za dočasná omezení spojená s probíhajícími prácemi se ÚMČ předem omlouváme.

19.5.2009 16:04:05 | přečteno 1511x | Petr Krtička