ENDE

Zimní radovánky na Jižním Městě

Chtěli byste si zabruslit nebo vzít své děti někam na sáňkování nebo bobování? Snadná pomoc. V Centrálním parku naše městská část instalovala sněžné dělo, které má zajistit dostatek sněhu pro zimní radovánky. Děti si letošní bílé nadílky hojně užívají, a tak byl již včera sníh na vyvýšeninách v parku dosti vyježděný. Proto městská část přistoupila k umělému zasněžování, které od včerejšího podvečera a přes celou noc zajišťovali a zajišťují bratři Meixnerové. Pro příznivce bruslení a ledního hokeje se nabízejí velké plochy Hostivařské přehrady, ovšem je potřeba dávat pozor na pevnost ledu, na větších vodních plochách se mohou vyskytovat místa s jeho nedostatečnou tloušťkou, přestože mrazivé počasí trvá již delší dobu. Taktéž se nabízejí plochy rybníků na Košíkovském potoku u křížení ulic K Horkám a Mírového hnutí a rovněž uměle zaledněná plocha v blízkosti Hrabákovy ulice na Chodově.

Zasněžování v Centrálním parku

Snežné dělo v Centrálním parku (1)

Snežné dělo v Centrálním parku (2)

Snežné dělo v Centrálním parku (3)