ENDE

Začíná cyklická deratizace na Praze 11

Deratizace
Deratizace objektů na Praze 11 byla zahájena již počátkem měsíce dubna. Za účelem maximální úspěšnosti celé akce vyzýváme opět všechny majitele bytových objektů k co největší součinnosti při jejím provádění, včetně odstraňování zdrojů potravy v okolí kontejnerových stání a likvidaci míst vhodných pro hnízdění potkanů. Různé skládky a neudržované pozemky totiž poskytují potkanům úkryty a přispívají k vytváření kolonií. Harmonogram deratizace na území Prahy 11 najdete v článku dále.

Výskyt myšovitých hlodavců na území městské části Praha 11 je z velké míry ovlivněn teplotním charakterem zimních měsíců a možností přístupu k volně ložené potravě. Proto žádáme všechny majitele bytových objektů k co největší součinnosti při provádění deratizace - včetně odstraňování zdrojů potravy v okolí kontejnerových stání a likvidaci míst vhodných pro hnízdění potkanů.

Harmonogram deratizace Prahy 11

20. 4. - 15. 5. 2009

Háje, Opatov: metro Háje, Galaxie, Kosmická, Klatovská, U Modré školy, Hviezdoslavova okolí, metro Opatov, zel. plochy u metra, Litochlebské náměstí,
Ke Stáčírně, sídliště Litochleby, Květnového vítězství, Donovalská - okolí

18. 5. - 8. 6. 2009

Chodov, Roztyly: sídliště Spořilov I. a II., Hlavní, Roztylské náměstí, Jihozápadní V., Jižní náměstí, Východní náměstí, Lešanská okolí zel.plochy, metro Chodov, Poliklinika, Jírovcovo náměstí - okolí, U Kunratického lesa, metro Roztyly, sídliště Roztyly (Komárkova, Hrdličkova, Hněvkovského okolí), zel. plochy okolo
ulice 5. května, Augustinova, Dědinova, Gregorova okolí

12. 10. - 31. 10. 2009

Toto období bude využíváno na ošetření problémových míst, kde musí být deratizační zásah několikrát opakován.

21.4.2009 11:39:10 | přečteno 1680x | Petr Krtička