ENDE

Vyhlašujeme VII. ročník literární soutěže O zlatý klíč

LOGO Praha 11
Kulturní komise RMČ Praha 11 vyhlašuje sedmý ročník literární soutěže O zlatý klíč. Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města a vyhlašuje se ve věkových kategoriích do 12 let, 12 - 18 let, nad 18 let.
  • Téma: Večerní Jižní Město
  • Žánr: volný
  • V každé kategorii budou vyhlášeni tři autoři nejlepších prací bez ohledu na žánr.
  • Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby přihlášené literární dílo bylo původní, dosud nepublikované, napsané čitelně, nejlépe na počítači nebo na stroji, v rozsahu maximálně 3 stran strojopisu o formátu A 4.
  • Zásilka musí obsahovat jméno, adresu bydliště, věk, telefonický (případně e-mailový) kontakt, u žáků a studentů i adresu školy.
  • Termín uzávěrky: 30. června 2009.
  • Své práce posílejte v zalepené obálce označené heslem „Soutěž O zlatý klíč - neotvírat“ na adresu: Úřad městské části Praha 11 - OŠK, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4, případně práce odevzdávejte přímo v podatelně úřadu městské části na uvedené adrese.
15.5.2009 12:41:47 | přečteno 1563x | Petr Krtička