Vyhlášení literární soutěže O zlatý klíč

Městská část Praha 11 a redakční rada zpravodaje Klíč vyhlašují čtvrtý ročník literární soutěže O zlatý klíč. Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města a vyhlašuje se v těchto věkových kategoriích: Do 14 let, 15-18 let, nad 18 let Téma: Jižní Město je domovem nejen lidí.

IV. ročník literární soutěže O Zlatý Klíč

Městská část Praha 11 a redakční rada zpravodaje Klíč vyhlašují čtvrtý ročník literární soutěže O zlatý klíč. Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města a vyhlašuje se v těchto věkových kategoriích:

Do 14 let, 15-18 let, nad 18 let

Téma: Jižní Město je domovem nejen lidí.

Obyvateli naší městské části nejsou jen lidé, ale i čtyřnozí, opeření a jiní tvorové. Žijí v našich domácnostech i ve volné přírodě. Jak s nimi sdílíme domov jménem Jižní město?

Žánr: Fejeton, pohádka, povídka (i sci-fi) či fantasy.

V Každé kategorii budou vyhlášeni tři autoři nejlepších prací bez ohledu na žánr.

Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby přihlášené literární dílo bylo původní, dosud nepublikované, napsané čitelně, nejlépe na stroji nebo počítači, v rozsahu maximálně 3 stran strojopisu o formátu A4, ve 3 kopiích.

Zásilka musí obsahovat jméno, adresu bydliště, věk, případně telefonický kontakt, u žáků a studentů i adresu školy.

Termín uzávěrky: 31. března 2006.

Své práce posílejte v zalepené obálce označené heslem „Soutěž O zlatý Klíč - neotvírat“ na adresu: Úřad městské části Praha 11, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4, případně práce odevzdávejte přímo v podatelně úřadu městské části na uvedené adrese.

Vytvořeno 1.3.2006 8:34:43 | přečteno 2632x | Bc. Filip Procházka
load