Na obsah stránky

ENDE

Vítězové závodu CROSS CUP 2008 dostali ceny

Již 14. ročník běžeckého závodu CROSS CUP, tentokrát s přídomkem 2008, se uskutečnil za krásného slunečného počasí v pátek 10. října. Závod organizačně zajišťovala městská část Praha 11 ve spolupráci se Základní školou Campanus a byl určen žákům a studentům ze základních a středních škol sídlících na území Jižního Města.

A jako každý rok i letos následovalo slavnostní předávání diplomů, medailí a drobných dárků všem vítězům jednotlivých kategorií. Slavnostní akt se uskutečnil 3. listopadu v Hudebním klubu ZUŠ Křtinská za účasti zástupkyně starosty paní Ing. Evy Štampachové, která mladým sportovcům při předávání medailí, diplomů a cen popřála mnoho dalších úspěchů. Zároveň také předala poháry a šeky ve výši 3 000 Kč školám, které se umístily na prvních místech ve své kategorii. Letos poháry a šeky získaly ZŠ Campanus za I. místo v kategorii A, ZŠ K Milíčovu za I. místo v kategorii B a gymnázium Opatov za I. místo v kategorii C.

Věříme, že příští ročník sportovní akce CROSS CUP, který bude jubilejní, proběhne právě tak úspěšně, jako ten letošní.