ENDE

VII. ročník literární soutěže O zlatý klíč

LOGO Praha 11
Kulturní komise RMČ Praha 11 vyhlašuje sedmý ročník literární soutěže O zlatý klíč. Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města a vyhlašuje se v těchto věkových kategoriích: a)do 12 let, b)12-18 let, c)nad 18 let.
  • Téma: Večerní Jižní Město
  • Žánr: volný

V každé kategorii budou vyhlášeni tři autoři nejlepších prací bez ohledu na žánr.
    Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby přihlášené literární dílo bylo původní, dosud nepublikované, napsané čitelně, nejlépe na počítači nebo na stroji, v rozsahu maximálně 3 stran strojopisu o formátu A 4.
    Zásilka musí obsahovat jméno, adresu bydliště, věk, telefonický (případně e-mailový) kontakt, u žáků a studentů i adresu školy.
  • Termín uzávěrky: 30. června 2009.

Své práce posílejte v zalepené obálce označené heslem „Soutěž O zlatý klíč - neotvírat“ na adresu: Úřad městské části Praha 11 - OŠK, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4, případně práce odevzdávejte přímo v podatelně úřadu městské části na uvedené adrese.

16.3.2009 13:44:45 | přečteno 1531x | Dana Foučková