Na obsah stránky

ENDE
 

Vánoční trhy Prahy 11

Kromě stánků s vánočním zbožím a pochoutkami připravila městská část ve spolupráci s obecně prospěšnou společností KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO bohatý kulturní program. Každý den od 16.00 do 19.00 budou na hlavním podiu koncerty, taneční a kejklířská vystoupení. Samozřejmě zazní i vánoční koledy, ať už v podání profesionálních souborů nebo dětských sborů škol a školek Jižního Města.

Vedle hlavního podia mohou návštěvníci trhů využít také vyhřívaného vánočního stanu, kde se každý den uskuteční výtvarná dílna a pohádky pro nejmenší děti. Rodiče mohou nechat své děti ve vánočním stanu pod dohledem lektorky a vyrazit po nákupech na trhy.

Mezi umělci a hosty, kteří přijali pozvání k vystoupení na trzích MČ Praha 11 jsou například mistři světa ve street show, taneční skupina ATS Domino, Divadlo Letí, středověká hudební skupina Ignis nebo písničkářka Jana Šteflíčková ze Studia Ypsilon. Velmi výjimečnou akcí bude ve čtvrtek 20. prosince vystoupení pěveckého sboru složeného ze zastupitelů a zaměstnanců úřadu MČ Praha 11. Tato akce se inspirovala nedávným společným hudebním vystoupením ministrů zahraničí Německa a Francie.

Na závěr trhů se 23. prosince uskuteční soutěž pro děti ve výlovu kaprů.

Program:

5. prosince, středa

  • 16:00 slavnostní zahájení, podium
  • 15:30 - 16:00 Soubor Hájíček - lidová hudba ZUŠ Křtinská, podium
  • 16:00 - 16:45 BJBand - taneční orchestr, podium
  • 18:00 - 19.30 Mikulášský průvod, Pošepného náměstí - OC Chodov - KC Zahrada

6. prosince, čtvrtek

  • 16:00 - 19.00 program ve vánočním stanu
  • 17:00 - 18:00 zpíváme s Divadlem Letí, podium
  • 18:00 - 18:40 středověká kapela Ignis Infernalis, podium

7. prosince, pátek

  • 16:00 - 19.00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:30 kejklířské číslo s ohněm, podium
  • 17:30 - 17:50 Taneční studio Top step, podium

8. prosince, sobota

  • 16:00 - 19.00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 18:15 - 18:45 pohádka o Hadovi, vánoční stan
  • 16:00 - 16:45 středověká kapela Ignis Infernalis, podium
  • 17:15 - 17:45 kejlířské číslo s ohněm, podium

9. prosince, neděle

  • 16:00 - 19.00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:45 Vlk a hlad - pohádka, vánoční stan
  • 18:00 - 18:30 písničkářka z Ypsilonky Jana Šteflíčková s kytarou, podium

10. prosince, pondělí

  • 16:00 - 19.00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:30 - 17:00 vystoupení pěveckého sboru Uni-Sono - vánoční koledy a písně, podium

11. prosince, úterý

  • 16:00 - 19.00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 15:00 - 16:00 zpíváme s Divadlem Letí, podium
  • 16:00 - 16:15 Koledy, MŠ Chodov, podium
  • 17:00 - 17:15 Koledy, ZŠ Mendlova, podium

12. prosince, středa

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:45 - 17:10 pohádka - Jak sloni k chobotu přišli, vánoční stan
  • 17:30 - 17:40 Dětské taneční vystoupení - moderní styly, podium
  • 17:00 - 17:10 NIKA Cheerleaders - roztleskávačky, podium

13. prosince, čtvrtek

  • 15:00 - 18:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 15:00 - 16:00 zpíváme s Divadlem Letí, podium
  • 16:00 - 16:20 MŠ Vejvanovského - České Vánoce, podium

14. prosince, pátek

  • 16:00 - 19.00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:30 Studio Happy time - orientální tance a ukázka čínského tance s vějíři
  • 17:30 - 18:00 Silueta Praha Aerobic, podium
  • 17:00 - 17:20 Taneční studio Top step, podium

15. prosince, sobota

  • 15:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:45 Klub talentů Vltavín - zimní a vánoční písně, podium
  • 17:00 - 17:45 Kruhová parabola - žongléři, podium

16. prosince, neděle

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:30 Pohádka o Hadovi, vánoční stan

17. prosince, pondělí

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:30 vystoupení pěvěckého sboru Uni-Sono - vánoční koledy a písně, podium
  • 18:00 - 18:05 Mažoretky ZŠ Květnového vítězství, podium

18. prosince, úterý

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:20 pohádka pro děti - Tygr, mnich a šakal, vánoční stan
  • 17:00 - 17:15 ZŠ Mendelova - flétničky, podium

19. prosince, středa

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:30 Lakomá barka - pohádka, vánoční stan
  • 17:00 - 17:20 ATS Domino - vystoupení mistrů ČR, Evropy a světa v kategorii dětí
  • 18:00 - 18:05 Mažoretky TJ Sokol Petrovice, podium

20. prosince, čtvrtek

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:20 MŠ Anny Drabíkové - sbor Srdíčko, podium
  • 17:00 - 17:20 ATS Domino - vystoupení mistrů ČR, Evropy a světa v kategorii dětí
  • 17:30 - 18:00 vystoupení pěveckého sboru Uni-Sono - vánoční koledy a písně, podium

21. prosince, pátek

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 16:00 - 16:20 pohádka O nepořádném křečkovi, vánoční stan
  • 17:00 - 17:40 Studio Happy time - orientální tance a ukázka čínského tance s vějíři

22. prosince, sobota

  • 16:00 - 19:00 výtvarná dílna, koledy, vánoční stan
  • 17:00 - 18:00 Jana Šteflíčková s kapelou, podium
  • 18:00 - 18:20 Kejklířské číslo s ohněm, podium

23. prosince, neděle

  • od 11:00 výlov kaprů - soutěž pro děti, podium
5.12.2007 11:51:41 | přečteno 4849x | PaedDr. Josef Škvor

Diskuze

vánoční trhy kdy?
Anonymous  |  7.12.2015 10:19:01
kde jsou trhy, adresa ?
Anonymous  |  13.12.2010 13:51:20

Navigace

 
load