ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Ústava Evropské unie je k nahlédnutí v informačních kancelářích a informačním centru

Zájemci o problematiku Evropské unie a zejména Ústavu Evropské unie do tohoto dokumentu mohou nahlédnout v informačních kancelářích městské části Praha 11.

Zájemci o problematiku Evropské unie a zejména Ústavu Evropské unie do tohoto dokumentu mohou nahlédnout v informačních kancelářích městské části Praha 11, a to v budově úřadu městské části Praha 11 v Ocelíkově ulici 672, v informační kanceláři v budově polikliniky Šustova 1930 a v Informačním centru městské části Praha 11 u stanice metra Háje. Na stejných místech je volně k dispozici omezený počet brožur "Průvodce pro občany", ve kterých jsou vysvětleny některé body ústavy Evropské unie.

12.12.2005 19:24:41 | přečteno 1329x | Charlie Root