ENDE

Tým LC Jižní Město vybojoval v mezinárodní konkurenci 2. místo

MAH 1
26. dubna vyvrcholil boxlakrosový 16. Memoriál Aleše Hřebeského, který je vůbec největší lakrosovou akcí svého druhu v Evropě. Letošního klání se zúčastnilo celkem šestnáct týmů z devíti zemí. Tým SK Lacrosse Jižní Město se umístil na vynikajícím 2. místě. Blahopřejeme!

Nad týmem SK Lacrosse Jižní Město dokázal zvítězit jen obhájce loňského titulu, tým Megamen Boston ze Spojených států. Na třetím místě se umístil kanadský tým Ajax-Pickering Rock.

Memoriál Aleše Hřebeského se ze skromného turnaje během let rozrostl do prvotřídní světové lakrosové události s ohromným renomé.

Úroveň letošního turnaje se od loňského roku opět výrazně zlepšila a většina týmů přijela v silnějších sestavách. K vidění byla řada vyrovnaných a velmi atraktivních zápasů, což na vlastní oči vidělo přibližně 3000 diváků, v sobotu přijela hráče LCJM podpořit i paní místostarostka ing. Eva Štampachová.

Podrobnosti včetně fotografií jednotlivých týmů i utkání na 16. boxlakrosovém Memoriálu Aleše Hřebeského je k dispozici na adrese www.lcc-radotin.cz/Obrazky/FG_Memorial09

29.4.2009 11:20:07 | přečteno 1645x | Petr Krtička