Tradiční Skálův běh se koná ve čtvrtek 1. května - přijďte si protáhnout tělo a osvěžit mysl!

Pražská vysoká škola psychosociálních studií pořádá ve čtvrtek 1. května již 33. ročník Skálova lesního běhu. Akce bude zahájena v 9 hodin před budovou školy a samotný běh bude pokračovat v příjemném prostředí Hostivařského lesoparku. Součástí běhu je netradiční doprovodný program pro děti, živá hudba, divadlo a občerstvení pro všechny zdarma.

• Soutěží se v následujících kategorií: „Muži“, „Ženy“ a „Rodina“, „Senioři“ a „Pán se psem“ - tyto kategorie budou odstartovány v 10 hodin, přičemž délky tratě jsou stanoveny tak, že muži poběží 7 km, ženy 5 km, a rodina, senioři a pán se psem 3 km. „Děti“ a „Mládež“ vyběhnou od startovací čáry v 10.30, délka trati je v dětské kategorii 500 m, mládež do 15 let poběží 1 km.
  • Registrace účastníků se uskuteční v 8.30 v budově Pražské vysoké školy psychosociálních studií, Hekrova 805, Praha 4, stanice metra C Háje, autobus číslo 154, 170 nebo 203 na zastávku „Brechtova“. Cestu od autobusové zastávky ke škole najdou všichni návštěvníci podle šipek.
  • Zakladatelem běhu s dlouholetou tradicí byl Doc. Mudr. Jaroslav Skála, Csc., jenž zanechal silný odkaz v psychoterapii, především pak v léčbě alkoholových závislostí. Jeho cílem bylo podpořit touto akcí zdravý životní styl jak jednotlivce, tak i celé rodiny - srdečně zváni jsou tedy všichni ti, kteří si chtějí zazávodit, podpořit závodníky či jen strávit prvomájové odpoledne nevšedním způsobem.

11.4.2008 8:50:34 | přečteno 2755x | Dana Foučková

CYKLOJÍZDA pro seniorky a seniory: TUNELY A KOLONIE
Komise pro majetek, investice a dotace RMČ Praha 11
Výbor pro dopravu ZMČ Praha 11