Soukromé gymnázium Cognos Praha

Do 15. 3. 2009 je třeba odevzdat přihlášku na střední školu, aby vaše dospívající dítko bylo přizváno k přijímacímu řízení. Nejste ještě rozhodnuti pro tu pravou školu nebo nevíte, kterou školu mezi své tři volitelné školy do přihlášky doplnit? Nezoufejte. Nemusíte volit jen z klasických státních středních škol a gymnázií. Jsou tu i alternativní možnosti soukromých středních škol, které mohou nabízet lepší přípravu nejen na VŠ, ale i třeba přímo do praxe. Některé střední školy umožňují individuální návštěvu a prohlídku školy po předchozí dohodě, pokud jste se nemohli zúčastnit oficiálního Dne otevřených dveří.

V naší městské části je to třeba Soukromé gymnázium Cognos Praha. Rozhodnutí vedení školy o možnosti jednotlivých návštěv rodičů a budoucích žáků a ochota odpovědět na všechny záludné dotazy, ale zajímat se při návštěvě i o to, co od studia očekává sám zájemce, plyne z celkové filozofie školy. Ta je založená především na individuálním přístupu pedagogů k žákům, který je možný díky jejich nízkému počtu ve třídě, budování úzkých vztahů jak se studenty, tak s rodiči - proto má škola také pseudonym „rodinné gymnázium“.

„Ráda bych na našem gymnáziu přivítala co nejvíce dětí, protože se domnívám, že je to pro mnohé z nich jedinečná šance studovat způsobem, který jim bude vyhovovat. Již dnes vidíme značný zájem rodičů o studium, kde se žáci hodně naučí, aniž by byli zbytečně stresování a přetěžování například špatnou koordinací testování mezi učiteli jednotlivých předmětů. Jako jedni z mála se můžeme pochlubit tím, že díky zahraničnímu partnerovi, který náš projekt výrazně podporuje, si můžeme dovolit nízké školné, aniž by se to projevilo na kvalitě vybavení nebo úrovni studia, která mimochodem výrazně převyšuje veškerá očekávání studentů i rodičů,“ říká ředitelka školy Mgr. Alena Zemková.

Pokud byste rádi využili nabídku individuální návštěvy gymnázia, kontaktujte přímo ředitelku školy, Mgr. Alenu Zemkovou, která se s vámi ráda domluví na nejbližším termínu setkání a bude se vám osobně věnovat (telefon: 271 751 459, další podrobnosti na webu: http://www.gymnaziumcognos.cz/).

Gymnazium Cognos

Soukromé gymnázium Cognos 1

 

Soukromé gymnázium Cognos 2

 

Soukromé gymnázium Cognos 3

 

Soukromé gymnázium Cognos 4

 

Soukromé gymnázium Cognos 5

 

Soukromé gymnázium Cognos 6

 
 
Vytvořeno 25.2.2009 11:28:49 | přečteno 6313x | Daniel Potocký
load