Šestý ročník celorepublikové soutěže v anglickém jazyce o městech a obcích

Šestý ročník celorepublikové soutěže v anglickém jazyce o městech a obcích Soutěž pro žáky základních škol a studenty nižších ročníků středních škol vyhlašuje již šestým rokem Anglický klub Základní školy Mládí 135, Praha 13. Patronkou soutěže je velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v ČR a záštitu převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Soutěž je pořádána za podpory starosty Městské části Praha 13.

Šestý ročník celorepublikové soutěže v anglickém jazyce o městech a obcích

Soutěž Videopohlednice z mého města podporuje výuku angličtiny a nové způsoby učení a výuky pomocí video techniky. Soutěžící se jednak více seznamují s místem, ve kterém žijí a také jej představují veřejnosti. Úkolem soutěžících je natočit v angličtině krátkou video pohlednici, ve které představí místo, ve kterém žijí a zaslat je spolu s přihláškou na videokazetě VHS nebo DVD disku na adresu pořadatele: ZŠ, Praha 13, (Anglický klub) Mládí 135, 155 Praha 5 - Stodůlky do konce března 2007. Soutěž je vyhlášena ve třech kategoriích pro jednotlivce a pro skupiny. Snímek musí být namluven v angličtině. Vyhodnocení soutěže proběhne v květnu 2007 na MŠMT. Navštivte webovou stránku soutěže http://www.dis.cz/videopohlednice, kde získáte podrobné informace a vytisknete si přihlášku do soutěže. Dotazy: videopohlednice@centrum.cz.

31.10.2006 10:20:01 | přečteno 2552x | Bc. Filip Procházka

CYKLOJÍZDA pro seniorky a seniory: TUNELY A KOLONIE
Komise pro majetek, investice a dotace RMČ Praha 11
Výbor pro dopravu ZMČ Praha 11