ENDE

Projekt Generelu zdravotnictví městské části Praha 11

Vážení občané, vedení městské části Praha 11 se rozhodlo zadat zpracování Generelu zdravotnictví MČ Praha 11. Na jeho základě chce vedení městské části stanovit priority a směr, kterým by se měl další rozvoj zdravotnictví na území Prahy 11 ubírat, a definovat hlavní cíle regionálního zdravotnictví - další efektivní využití stávajících kapacit, včetně možné majetkové transformace vlastních zdravotnických zařízení, definovat jejich rozvoj tak, aby byla zajištěna kvalitní zdravotní péče srovnatelně dostupná všem občanům Prahy 11.

Zpracováním Generelu zdravotnictví byla na základě poptávkového řízení vybrána firma CS Project, s. r. o, se sídlem v Praze 3, která nejlépe splňovala podmínky zadání.

Rádi bychom proto požádali jak odborné zdravotnické pracovníky, především z řad lékařů na MČ působící, tak vás, občany naší městské části o spolupráci a vstřícnost ve smyslu poskytnutí potřebných informací, názorů a podnětů pracovníkům CS Project s. r.o., kteří se na některé z vás obrátí.

Konečné zpracování Generelu zdravotnictví MČ Praha 11 by mělo především přispět k poskytování potřebné kvalitní péče v oblasti zdravotnictví pro naše občany.

Jan Meixner, zástupce starosty

22.3.2007 8:43:11 | přečteno 1903x | PaedDr. Josef Škvor