Na obsah stránky

ENDE
 

Přijímací řízení do mateřských škol začíná již v pondělí

LOGO Praha 11
Pondělí 30. března bude prvním důležitým dnem pro maminky, které chtějí umístit své děti do mateřských škol. Ten den bude zahájeno přijímací řízení a bude tak možné vyzvedávat si přihlášky a také získávat první informaci o tom, jaké jsou šance na přijetí.

Ta informace bude ale jen hrubým odhadem podle velikosti poptávky v té či oné lokalitě. Nabídka některých mateřských škol bude letos rozšířena o detašovaná pracoviště v základních školách.

Konkrétně se jedná o: MŠ Blatenská v Základní škole Pošepného, MŠ Hroncova v Základní škole Campanus, MŠ Jažlovická v Základní škole Ke Kateřinkám, MŠ Mírového hnutí v Základní škole Donovalská a MŠ Drabíkova v Základní škole Mendelova. Přihlášky pro tato detašovaná pracoviště budou vydávat příslušné kmenové školky. Zcela nová školka bude připravena v Donovalské ulici a přihlášky do ní bude vydávat MŠ Mírového hnutí.

Přibližně v polovině května by měli všichni žadatelé vědět, jak uspěli. Pro ty, kteří nebudou mít štěstí, připravujeme od 1. ledna 2010 další novou školku, tentokrát v Babákově ulici, kde bude jedno oddělení přijímat děti již od dvou let věku. Pokud bude poptávka po oddělení „dvouletých dětí“ větší než je současná nabídka, existuje možnost vytvoření podobného oddělení i v další školce.

27.3.2009 10:40:24 | přečteno 1849x | PaedDr. Josef Škvor

Navigace

 
load