ENDE

Přijďte v neděli 31. května na 1. dětský bezpečnostní den Prahy 11!

PRAHA 11 Dětský den bezpečnosti
Starosta Dalibor Mlejnský a městská část Praha 11 si Vás dovolují pozvat na 1. dětský bezpečnostní den na Praze 11. Odpoledne plné poznání, hrdinů a zábavy je připraven pro děti a celé rodiny na neděli 31. května od 14 do 18 hodin v parku u výstupu ze stanice metra Opatov.

Co všechno je pro děti i dospělé připraveno ? Celým odpolednem vás bude provázet moderátorka Eva Aichmajerová a vyhrávat bude pohádkový DJ. Od 14.15 pak exkluzivně jen pro návštěvníky tohoto odpoledne zahraje Divadlo Buchty a loutky jejich Neposlušná kůzlátka.

Na co všechno se ještě můžete těšit?

• na hrdiny Prahy 11 aneb poznej svoje hrdiny v akci: hasiči, záchranka, policie aneb IZS v akci (ukázka techniky, první pomoc a další adrenalin)
  • jak bezpečně na kole, v autě a na silnici - vyzkoušej si trenažér nárazu, jak zvládnout jízdu na kole podle předpisů a další bezpečné vylomeniny
  • na soutěže a nezdolná stanoviště
  • na sladké odměny a dárky
  • na tombolu - lístek do tomboly bude zdarma pro každé mrně
  • na skákací hrad pro všechny hopsálky
  • a samozřejmě také na občerstvení a jiné dobroty pro malé i dospělé (pivo, limo, zmrzlina, párky)

Tak neváhejte, vezměte děti a přijďte si nedělní odpoledne užít právě do parku u metra Opatov!

Letáček s programem ke stažení zde: ikona souboruPrvní dětský den bezpečnosti Prahy 11

22.5.2009 12:21:51 | přečteno 2468x | Petr Krtička