ENDE

Přijďte sportovat nebo se pobavit na Sportovní hry seniorů!

Již 11. ročník Sportovních her seniorů Jižního Města se bude konat dne 28. května od 10 hodin na adrese Křejpského 1502, Jižní Město. Soutěžit se bude v zajímavých disciplínách: přetahování lanem, golf - patování, ruské kuželky (pouze pro tříčlenná družstva), střelba na hokejovou branku, veslování, hod míčem na cíl, hod na koš, hod kroužkem na cíl, nejdelší okrájená jablečná slupka, šipky, slalom vozíčkářů. Na nejlepší čekají zajímavé ceny. Přijďte sportovat, fandit, nebo se jen bavit, budete vítáni!

Většina disciplín je připravena nejen pro seniory, ale i pro vozíčkáře. Každý účastník, s výjimkou vozíčkářů, se může přihlásit maximálně ke třem disciplínám a zároveň do soutěže družstev v ruských kuželkách.

Záštitu nad akcí převzal: poslanec Parlamentu České republiky Jiří Janeček, starosta MČ Praha 11 Mgr. Dalibor Mlejnský a místostarosta MČ Praha 11 Jan Maixner. K příjemné náladě přispějí zajímaví hosté, dobrá hudba - Brdská pětka a kulturní program. Pro soutěžící i diváky je připraveno občerstvení. Podrobné informace, včetně přihlášek, obdržíte u paní E. Meixnerové, Šalounova 2025, tel.: 267 990 164, 724 603 302.

Uzávěrka přihlášek je 24. dubna 2009.

Přihláška ke stažení zde: ikona souboruPřihláška

15.4.2009 17:03:51 | přečteno 2084x | Petr Krtička