ENDE

Přijďte na sbírku textilu i hraček na Jižním Městě!

Sbírka šatstva
Máte doma oblečení, které již nenosíte, ale je Vám líto ho vyhodit? Napadá Vás, že by ještě mohlo udělat radost někomu dalšímu? Chcete pomoci? Jestliže odpovídáte kladně, přijďte na sbírku textilu, která se bude konat 28. dubna na třech sběrných místech Jižního Města v rámci charitativního projektu Potex.

Co všechno můžete přinést? Veškeré dámské a pánské oblečení, bytový textil (tj. ložní prádlo, ručníky, záclony…), zimní oblečení (bez rozbitých zipů), kožené bundy, kabelky, opasky, ale také hračky, knihy, spací pytle, deky a obuv (spárovanou). Pokud svůj textilní příspěvek zabalíte do igelitové tašky či pytle, bude to ideální. Nenoste naopak věci zatuchlé, znečištěné či poškozené, silonové a dederonové oblečení, molitanové matrace.
Kam můžete věci přinést? Sběrná místa jsou hned tři:
ZŠ Mendelova (Mendelova 550, Praha 11), kde bude sběr probíhat mezi 7.00 a 8.30 hodinou, dále MŠ Křejpského (Křejpského 1503) v době od 9.00 až 12.00 hodin a nakonec Mateřské centrum Domeček (Modletická 1401) od 12.30 do 16.00 hodin. Na těchto místech bude přistavena sběrná dodávka, která textil odveze.
Kam dary poputují a komu pomohou? Projekt Potex spolupracuje s Azylovým domem Agapé, se sdružením SOS Dětské vesničky, Dětským domovem Strančice, Pomocnými tlapkami o.p.s. a s mnoha dalšími. Pro více informací a dotazy můžete kontaktovat dispečink Potexu telefonicky na čísle: 736 674 560, popř. mailem na adrese: potex@potex.cz. Veškeré informace o projektu Potex jsou k dispozici na www.potex.cz
Všem dárcům předem děkujeme!

15.4.2009 16:14:40 | přečteno 1857x | Petr Krtička