ENDE

Praha 11 vyhlašuje VI. ročník literární soutěže O zlatý klíč

Literature
Kulturní komise RMČ Praha 11 vyhlásila před časem šestý ročník literární soutěže O zlatý klíč, jež bude mít uzávěrku 30. června. Své práce můžete stále posílat v zalepené obálce označené heslem „Soutěž O zlatý klíč - neotvírat" na adresu: Úřad městské části Praha 11, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4, případně práce odevzdat přímo v podatelně úřadu městské části na uvedené adrese.
  • Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města a vyhlašuje se v těchto věkových kategoriích:
    a) do 12 let,
    b) 12-18 let,
    c) nad 18 let.
  • Téma: Praha 11
  • Žánr: volný

V každé kategorii budou vyhlášeni tři autoři nejlepších prací bez ohledu na žánr.
    Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby přihlášené literární dílo bylo původní, dosud nepublikované, napsané čitelně, nejlépe na stroji nebo počítači, v rozsahu maximálně 3 stran strojopisu o formátu A 4, ve 3 kopiích.
    Zásilka musí obsahovat jméno, adresu bydliště, věk, telefonický (případně e-mailový) kontakt, u žáků a studentů i adresu školy.
  • Termín uzávěrky: 30. června 2008.
31.3.2008 9:18:22 | přečteno 1784x | Dana Foučková