Na obsah stránky

ENDE
 

Pozvánka na českou premiéru představení Evropa je tady i tam / Ici là-bas

Evropa je tady i tam
KC Zahrada si vás dovoluje pozvat na českou premiéru evropského hudebně-pohybového představení Evropa je tady i tam / Ici là-bas, které vytvořili kromě profesionálních herců z Francie a Čech také děti z Jižního Města, Francie a Turecka. Představení se uskuteční ve středu 20. května a ve čtvrtek 21. května od 19 hodin v kulturním centru Zahrada a je součástí festivalu Street For Art 2009, který bude 20. května ve 21 hodin slavnostně zahájen v Centrálním parku na Opatově.

Díky spolupráci Zahrady s francouzským divadelním souborem Image Aiguë a podpoře Evropské komise se mohly děti ze ZŠ Campanus na Jižním Městě zúčastnit série divadelních dílen, na kterých se žáci a studenti učí komunikovat i v případě, že nerozumí jazyku druhých. Vybraná skupina dětí nakonec navštívila francouzský Lyon, kde absolvovala zkoušky regulérního divadelního představení.

KC Zahrada vás nyní zve na představení, které je závěrečnou částí celého projektu. "Představení Evropa je tady i tam / Ici là-bas je o tom, že si můžeme rozumět, i když jsme každý z jiného konce světa, nebo jsme různě staří. Děti jsou v něm rovnocennými partnery dospělých herců a rozehrávají dojemné i vtipné situace, které všichni dobře známe," zve umělecká vedoucí souboru a režisérka představení Christiane Véricel.

Vstupenky lze zakoupit nebo rezervovat on-line na www.webticket.cz , v pokladně v KC Zahrada, případně si je lze rezervovat mailem na adrese: pokladna@kczahrada.cz nebo na telefonu 271 910 246. Cena vstupenek je 190 Kč / 90 Kč (studenti a důchodci), diváci z Jižního Města navíc dostanou 2 vstupenky za cenu jedné.

14.5.2009 15:23:41 | přečteno 1587x | Petr Krtička

Navigace

 
load