Pozvánka do sportovního oddílu Ontario

Zveme všechny správné kluky od 1. do 5. třídy, kteří si rádi hrají a sportují. Mohou se těšit na nové sportovní zajímavé hry, při kterých se dostatečně vydovádí a odreagují. Pří výběru sportovních aktivit vycházíme z věku a šikovnosti dětí a zároveň dbáme na sportování pro zdraví a kamarádství. Vše je vedeno zábavnou formou tak, aby děti získaly k pohybu pozitivní vztah, byl pro ně radostí a potřebou. Sport je pro děti zábava, ne povinnost vítězit!

Pro letošní rok počítáme se vznikem nového týmu v kategorii přípravek. Na trénincích se zaměříme na všeobecnou sportovní přípravu, rozvoj dovedností, motoriky, fyzickou přípravu, plavání, hry. Až v druhé fázi se budeme také věnovat lakrosu. Lakros je určen především dětem pro svoji nenáročnost, jednoduchá pravidla a bezkontaktní styl hry. Je to zajímavá, napínavá a velmi rychlá kolektivní hra. Je ideální sportovní aktivitou pro kluky, při které klademe důraz na sportování pro zdraví, přátelský a zdravě soutěživý kolektiv .Hraje se v tělocvičně s lakroskami a s gumovým míčkem. Hrají proti sobě dvě družstva se čtyřmi hráči v poli a jedním brankářem.

Tréninky jsou v úterý od 16,30 do 18,00 hod a ve čtvrtek od 15,30 do 17,00 hod na ZŠ Mendelova (hnědá škola). Sraz je vždy 15 min před začátkem ve dvoře u tělocvičen.

Trenér oddílu Miroslav Vogl 605 527 836 voglm@seznam.cz http://ontario.hyperlink.cz

Vytvořeno 4.10.2006 11:33:49 | přečteno 2371x | Bc. Filip Procházka
load