ENDE

Pasportizace bytů svěřených městské části Praha 11

V rámci projektu Pasportizace bytů svěřených městské části Praha 11 navštěvují od 1. července 2007 domácnosti zaměstnanci společnosti ABL, a. s., kteří kontrolují movitý majetek, jenž je ve vlastnictví městské části Praha 11.

Součástí návštěvy bude zároveň kontrola investic a oprav, které byly v posledních třech letech v bytě provedeny. Tuto kontrolu budou na základě plné moci (viz. příloha č. 1) provádět zaměstnanci společnosti ABL. V jejím rámci budou také zjišťovat všechny negativní okolnosti, které mohou rušit klidné bydlení tak, aby mohla být ze strany městské části Praha 11 sjednána případná náprava.

Pracovník společnosti ABL, a.s. provádějící kontrolu se bude prokazovat:

• průkazkou zaměstnance společnosti ABL, a. s. s fotografií,
  • originálem zplnomocnění společnosti ABL, a. s. k provedení kontroly,
  • originálem substituční plné moci uvedené na jméno detektiva.

Totožnost kontrolující osoby (viz. příloha č. 2) a oprávněnost prováděné kontroly si občané ověřit na bezplatné lince 800 104 300 nebo 24 hodin denně na telefonu Městské policie Praha 11 - 267 913 056.

Kontrolující osoby mají následující oprávnění a povinnosti:

1. Kontrola může být provedena pouze v době od 10.00 do 19.00 hod.,
  2. kontrolující osoba má právo vstoupit do bytové jednotky za přítomnosti a souhlasu uživatele bytu,
  3. kontrolující osoba má právo vizuálně ověřit stav vnitřních dispozic bytu, především pak bytového jádra, oken a balkonů. Stejně tak má právo vizuálně ověřit stav věcí movitých, jež jsou ve vlastnictví Městské části Praha 11,
  4. kontrolující osoba má právo klást uživateli bytu otázky potřebné k vyplnění pasportizačního listu bytu,
  5. kontrolující osoba má povinnost předat uživateli bytu anonymní dotazník a poučit jej o možnostech anonymního oznámení všech skutečností, jež jej omezují v klidném a bezproblémovém užívání bytu.

Příloha č. 1 - Plná moc, obrázek se otevře v novém okně

Čulík-přední strana, obrázek se otevře v novém okněČulík-zadní strana, obrázek se otevře v novém okně

Munzar-přední strana, obrázek se otevře v novém okněMunzar-zadní strana, obrázek se otevře v novém okně

Kellner-přední strana, obrázek se otevře v novém okněKellner-zadní strana, obrázek se otevře v novém okně