ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Okolí Konstantinovy ulice se mění

Hřiště Konstantinova3
Nezajímavá asfaltová plocha v blízkosti Konstantinovy ulice na Jižním Městě, která ani v nejmenším nesplňovala nároky pro sportovní aktivity, se během letních prázdnin mění v nové moderní fotbalové hřiště s povrchem umělé trávy třetí generace.

Projekt zajišťuje z finančních prostředků městské části Praha 11 firma TOMS. Rekonstrukce této plochy a bezprostřední blízkost dětského hřiště pomyslně spojí oba celky a vznikne tak veřejně přístupná sportovní zóna s fotbalovým hřištěm, která se stane vyhledávaným místem mimoškolních aktivit. Vytvoří se tak bezpečný prostor pro sportovní vyžití dětí a mládeže.

Hřiště Konstantinova1, obrázek se otevře v novém okněHřiště Konstantinova2, obrázek se otevře v novém okněHřiště Konstantinova4, obrázek se otevře v novém okně

30.7.2007 16:15:04 | přečteno 2037x | PaedDr. Josef Škvor