ENDE

Zvětšit písmo: A A A

Nové signalizační zařízení je uvedeno do provozu

Na křižovatce ulic Opatovská - Mendelova - Kulhavého bylo uvedeno do provozu nové světelné signalizační zařízení.

Celá křižovatka je upravena zejména s ohledem na zvýšení bezpečnosti chodců při přecházení frekventované Opatovské ulice. Současně byla opravena zastávka městské hromadné dopravy Horčičkova ve směru na metro Háje. Investorem úprav včetně signalizačního zařízení je společnost Lidl ČR, která ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a Technickou správou komunikací pomohla nákladné světelné signalizační zařízení zrealizovat. V současné době je zařízení ve zkušebním provozu.

Křižovatka Opatovská 2, obrázek se otevře v novém okně Křižovatka Opatovská 3, obrázek se otevře v novém okně Křižovatka Opatovská 4, obrázek se otevře v novém okně

20.7.2007 11:52:55 | přečteno 2026x | PaedDr. Josef Škvor