ENDE

Největší boxlacrossový turnaj v Evropě se blíží!

Leták Memoriál A Hřebejského jpg
Memoriál Aleše Hřebeského, který je největším boxlacrossovým turnajem v Evropě se opět přiblížil. Turnaj, který se již tradičně odehraje v Radotíně, proběhne ve dnech od 23. do 26. dubna. Všichni příznivci sportovních klání jsou srdečně zváni k vychutnání atmosféry zápasů. Podpořit můžete dokonce i tým SK Lacrosse Jižní Město!

Memoriálu Aleše Hřebeského, největšího boxlacrossového turnaje, který se stává každým rokem větším, známějším a kvalitnějším se letos zúčastní 16 týmů z celého světa. Všechny zápasy a turnajové ceremoniály se odehrají v Radotíně ve dnech od 23. do 26. dubna. Všichni příznivci sportovních klání nebo přímo lacrossoví fanoušci jsou srdečně zváni!

Pro zajímavost jsme pro Vás z programu vybrali termíny úvodních zápasů SK Lacrosse Jižní Město, které můžete také přijít podpořit.

• Čtvrtek 24. dubna
    14.00 A: SK Lacrosse Jižní Město - Turku Titans
  • Pátek 24. dubna
  • 10.30 A: SK Lacrosse Jižní Město - LC Pardubice
  • 17.10 A: SK Lacrosse Jižní Město - LC United

Kompletní informace k turnaji, plán zápasů a mnoho dalšího ze života lacrossového sportu naleznete na www.lcc-radotin.cz

Všechny zápasy můžete sledovat i online na www.videosport.cz. Zápas All stars a finále bude vysílat ze záznamu také program ČT 4.

20.4.2009 15:24:14 | přečteno 1537x | Petr Krtička